upratovanie Vajnory

Hľadáte profesionálne služby v oblasti upratovania, čistenia alebo hĺbkového tepovania vo Vajnoroch? Chýba vám čas alebo motivácia na tieto úlohy? Chceli by ste si radšej užiť relax alebo kvalitný čas strávený s rodinou? Ponúkame vám perfektné riešenie – kvalitné služby našej renomovanej firmy Topservis. Od roku 2006 ponúkame rozsiahly sortiment čistiacich prác, viacfázové hĺbkové tepovanie sedačiek a upratovanie v Bratislave.

Využitie našich služieb prináša množstvo výhod, vrátane časovej flexibility – sme schopní sa prispôsobiť vašim časovým potrebám v priebehu celého týždňa. Všetko je otázkou vzájomnej dohody. Ako našu hlavnú prioritu sme si stanovili spoľahlivosť, dôveru, ochotu, precíznosť a vôľu pomôcť. Naše bohaté skúsenosti a záujem o najnovšie metódy čistenia na svetovej úrovni sú pre vás zárukou kvality. Vždy sa maximálne snažíme, aby ste boli spokojní. Povedali o nás nájdete na našom Google profile.

Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli radu, ktorá vám ušetrí námahu a čas, ktorý by ste museli vynaložiť na upratovanie bez našej pomoci. Profesionálne upratovanie sa významne líši od toho, keď upratovanie zabezpečujete ako laik. Počas našej dlhoročnej praxe sme si všimli rôzne chyby, ktoré sa v domácnostiach často opakujú a ako im predídete. V tomto článku sme problematiku rozobrali do detailu.

Bezkonkurenčné Upratovanie bez kompromisov

V našej firme Topservis – Vajnory vám zabezpečíme kompletné upratovacie služby presne podľa vašich potrieb a požiadaviek. Hĺbkové čistenie nemusí byť súčasťou pravidelnej rutiny, ale je dostačujúce, ak ho realizujeme aspoň raz do roka a dôkladne.

Pri bežnom pravidelnom upratovaní si väčšina ľudí predstaví len odstránenie nečistôt z frekventovaných a často využívaných miest. My však ponúkame omnoho viac. Pri generálnom upratovaní dôkladne umyjeme dvere od špiny a prachu a zameriavame sa aj ťažko prístupné miesta. Efektívne odstránime vodný kameň z povrchov v kúpeľni a dôkladne odmastíme kuchynskú linku. Pri týchto príležitostiach tiež vykonávame viacfázové hĺbkové tepovanie na sedacích súpravách, kobercoch, behúňoch, matracoch alebo jedálenských stoličkách. Sme vaším priateľom v oblasti čistenia a upratovania, sme Topservis. Odstránime aj odolné škvrny.

Precízne Vám umyjeme okná

V Topservis vo Vajnoroch ponúkame dôkladné a profesionálne čistenie Vašich okien. Rozumieme, že udržiavanie okien v čistote nemusí byť Vašou prioritou každý týždeň. Preto sme zaradili umývanie okien do celkového plánu upratovania Vášho bytu alebo domu. Týmto prispôsobeným riešením Vám poskytneme dvojitý prínos a takto vám umožníme zamerať sa na Vaše ostatné potreby.

Naša práca nie je len o umývaní skla. Starostlivo čistíme aj kľučky, rámčeky, parapety a žalúzie. Chápeme, že ak vynecháme tieto oblastí, povedie to k tomu, že sa Vaše okná môžu rýchlo opäť znečistiť. Pre optimálnu starostlivosť o Vaše okná odporúčame, ak si ich umyjete dvakrát ročne, na jar a na jeseň. Ak však Váš dom stojí v prašnom prostredí, napríklad blízko staveniska alebo poľa, odporúčame zvýšiť frekvenciu čistenia podľa potreby. Ak by ste však chceli poznať praktické výhody profi čistenia, rozobrali sme ho v tomto článku.

Naše služby upratovania zahŕňajú:

1. Komplexné odstránenie prachu zo všetkých povrchov vrátane podláh, svietidiel, obrazov, dverí a radiátorov.
2. Detailné vyčistenie a umytie okien, žalúzií, rámov a parapetov.
3. Profesionálne vyčistíme toalety a kúpeľne s odstraňovaním vodného kameňa. Naše postrehy ako si sami odstránite vodný kameň.
4. Dôkladné odmastíme kuchyne vrátane kuchynskej linky a prístrojov.
5. Starostlivo umyjeme a vyleštíme podlahy v celej domácnosti. Správna starostlivosť o podlahy z kameňa.
6. Precízne vyčistíme a vyleštíme nábytok a sklené povrchy.
7. V prípade potreby zabezpečíme aj viacfázové hĺbkové tepovanie gauča, sedačky, kobercov, matracov a ostatného čalúnenia.

Používame prípravky, ktoré sú biologicky odbúrateľné a vhodné pre alergikov a ľudí citlivých na chemické látky. Zároveň vyžadujeme silný čistiaci efekt a ošetrenie povrchu tak, aby bol chránený pred ďalším hlbokým usádzaním špiny a nečistôt. Nepoužívame žiadne agresívne látky ako chlór, fosfáty alebo formaldehydy. Vyberte si tie správne čistiace prostriedky.

S Topservis vo Vajnoroch budete mať upratovanie bezstarostné. Obráťte sa na nás a zažite bezkonkurenčnú kvalitu našich služieb.