tepovanie matraca

Tepovanie matracov v Bratislave

Pri každodennom tak intenzívnom používaní matracov, by sme na ich čistotu nemali nikdy zabúdať. Prach, staré kúsky kože a aj iné znečistenie ohrozujú kvalitu nášho spánku, preto Vám prinášame veľmi kvalitnú službu čistenia matracov. Pri využití našich služieb získate tie najpodstatnejšie výhody po celej Bratislave:

-dokonale zbavíme roztočov a úplne dezinfikujeme od mikroorganizmov
-zdarma zabezpečíme protivírusovú dezinfekciu
– používame len ekologicky šetrné prípravky
-krátka doba uschnutia
-pomôžeme navrátiť pôvodný vzhľad Vašich matracov
– garantujeme kvalitne odvedenú prácu

Naše profesionálne tepovanie matracov je v najvyššej kvalite

Nezabúdajme na matrac ako na miesto, kde trávime veľa času, kde si potrebujeme oddýchnuť a načerpať nové sily. Po celom dni strávenom v práci a v tempe sa všetci len prirodzene tešíme do postele. V podstate všetci trávime v posteli aj viac ako tretinu svojho života. Keď sa nad tým takto zamyslíme, je iba zrejmé, že matracu a jeho výmene, oprave alebo čisteniu venujeme príliš málo pozornosti. Tento problém s čistením a tepovaním matracov máme štatisticky všetci v Bratislave. Skôr našu energiu smerujeme do šatníka. Oblečenie sa teší oveľa väčšiemu záujmu, ako naše matrace a pri tom naše najobľúbenejšie miesto oddychu to tak potrebuje.

Hĺbkové tepovanie matraca od Topservis

Naše upratovacie služby poskytuje po celej Bratislave a zaručujeme vysokokvalitne prevedú prácu pri čistení a tepovaní matracov, ale aj pri ostatných nami poskytovaných službách. Ponúkame tú najvyššiu kvalitu za rozumnú cenu, aby mohla celá Vaša rodina spať na čistých a zdraviu neškodných matracoch.

Nemusíte sa báť, že by Váš matrac nevyschol, alebo bol zle vyčistený! V Topservis poskytujeme služby šetrné k rodinnému rozpočtu, zároveň pri dosiahnutí tých najlepších možných výsledkov. Zároveň predĺžime životnosť Vášho matraca a Váš matrac môže byť opäť oázou Vašich snov.

Životnosť Vášho matraca sa aj viac ako zdvojnásobí

Asi každému sa už v posteli podarilo niečo vyliať. Mohla to byť káva, ktorú sme si ráno dopriavali, alebo neskôr večer keď sme sa chystali spať. Takéto fľaky výrazne znehodnocujú každý matrac, ale s našimi odbornými znalosťami hĺbkového tepovania v súlade s dlhoročnými skúsenosťami v likvidácií škvŕn, Váš matrac zbaví takejto nepeknej ozdoby.

Zároveň ani voľnú špinu nie je také jednoduché dostať von. Našim cieľom je, aby ste mohli využívať Vašu posteľ z vnútra aj vonku dôkladne vyčistenú. Aby sa Vám večer lepšie zaspávalo a ráno ľahšie vstávalo.

V akej pravidelnosti je vhodné tepovanie matraca opakovať?

Pre ten najkvalitnejší efekt čistenia odporúčame, aby ste opakovali tepovanie a ošetrovanie matracov aspoň raz za pol roka, v tom najlepšom prípade aj za 4 mesiace. Popri tom odporúčame, aby ste si zaobstarali aj chránič matraca a posteľnú bielizeň menili každých 7 dní. Ak Vám vytepujeme matrac kdekoľvek v Bratislave a pravidelne si vymeníte posteľnú bielizeň, s Vašej postele si spravíte to najpríťažlivejšie a voňavé miesto oddychu , aké si prajete.