Umývanie okien Bratislava Topservis

Umývanie okien Bratislava

Poznáte to, raz za určitú dobu príde čas, kedy si všimnete, že by si okná na Vašej domácnosti zaslúžili očistu. Okná by ste chceli poumývať buď v rámci generálneho upratovania, alebo aj ako samostatnú činnosť. Vo veľa prípadoch Vám však situácia nedovoľuje, aby ste si okná poumývali sami. Tento problém môžu mať buď ľudia, ktorým práca nedovoľuje sa z časových možností pustiť do umývania okien, mamičky na materskej dovolenke, dôchodcovia, alebo ľudia so zlým zdravotný stavom. Tiež sú však prípady, kedy sa Vám jednoducho nechce a radšej si chcete oddýchnuť, prípadne vyraziť na výlet z rodinou.

Upratovacia firma Topservis so sídlom V Ružinove si je tohto faktu vedomá a preto sa umývaniu okien po celej Bratislave venuje už od roku 2006.

  • Umývanie okien, ale aj všetky činnosti spojené s upratovaním vykonávame iba s účinnými a ekologickými čistiacimi prostriedkami.
  • Odstránime aj znečistenie po stavebných prácach, rekonštrukciách či maľovaní. Na oknách nenecháme ani zvyšky farby alebo stavebných materiálov.
  • Sme schopný Vám pomôcť  so zvesením a opätovným povesením závesov a záclon.
  • Okná umývame v rámci celého roka okrem obdobia mrazov.

K svojej činnosti využívame len tie najnovšie generácie strojov a čistiacich prostriedkov. Pri umývaní okien sa postaráme nielen o vyčistenie sklených tabúľ bez šmúh, ale v rámci tejto činnosti poumývame aj rámy, kľučky, žalúzie, vonkajšie a vnútorné parapety. Nami nazbierané skúsenosti umožňujú poumývať okná v rámci celej domácnosti rýchlo a precízne, tým si ušetríte kopu drahocenného času a námahy.

Nová generácia strojového na umývanie okien Bratislava

Aj keď umývanie okien patrí ku každému komplexnému čisteniu celej domácnosti, my Vám túto službu ponúkame aj ako samostatnú činnosť. Profesionálne umývanie okien zabezpečujeme buď štandardnou metódou, ale sme schopný zabezpečiť aj umývanie strojovou metódou. Týmto spôsobom sa umývajú hlavne veľké presklené plochy, ako francúzske okná, výklady a sklené steny. Nejedná sa o klasický spôsob čistenia, ale vôbec nemusíte mať obavu o nejaké zastriekanie stien, o kopu vody na podlahe, stekanie špinavej vody či okná plné šmúh. Nejedná sa o nič také, ako je čistenie s Wap. Pri tejto metóde stroj rozprašuje iba také množstvo vody, ako z rozprašovača a tento roztok čistiaceho prostriedku zároveň aj hneď vysáva spolu so znečistením.

Umývanie okien spojte do generálneho upratovania

Podľa našich skúseností v upratovacej firme Topservis, je jednoznačne výhodnejšie spojiť umývanie okien s komplexným uprataním celej domácnosti. Takéto upratovanie sme schopný zabezpečiť v rámci jedného dňa. Spolu so štandardnými úkonmi ako hĺbkové tepovanie sedacej súpravy, koberca, poutieranie prachu, odmastenie kuchyne, kuchynskej linky, všetkých spotrebičov, vydrhnutia kúpeľne a WC , Vám umyjeme aj okná a to v rámci celej Bratislavy.