Umývanie okien Bratislava Topservis

Umývanie okien v Bratislave

Poznáte to, raz za určitú dobu príde čas, kedy si všimnete, že by si okná na Vašej domácnosti v Bratislave zaslúžili očistu. Okná by ste chceli poumývať buď v rámci generálneho upratovania, alebo aj ako samostatnú činnosť. Vo veľa prípadoch Vám však situácia nedovoľuje, aby ste si okná poumývali sami. Tento problém môžete mať buď z nedostatku času, ak ste mamička na materskej dovolenke. Taktiež ak ste dôchodca, alebo máte zlý zdravotný stav. Neraz sa však stretneme s prípadmi, kedy sa Vám jednoducho nechce a radšej si chcete oddýchnuť. Hneď sa budete cítiť lepšie, ak umývanie okien v Bratislave prenecháte na nás a Vy si vychutnáte voľný čas.

Pre umývanie okien v Bratislave máme nadšenie

Radi a ochotne Vám po celej Bratislave vychádzame v ústrety už od roku 2006.

  • Umývame okná po celej Bratislave, ale vykonávame aj všetky činnosti spojené s upratovaním. Pracujeme iba s účinnými a ekologickými čistiacimi prostriedkami.
  • Odstránime na oknách aj znečistenie po stavebných prácach, rekonštrukciách či maľovaní. Na oknách nenecháme ani zvyšky farby alebo stavebných materiálov.
  • Sme schopný Vám pomôcť  so zvesením a opätovným povesením závesov a záclon.
  • Okná umývame v rámci celého roka okrem obdobia mrazov.
  • Vždy poumývame všetky súčasti okien, ako vonkajšie a vnútorné parapety a žalúzie, kľučky. Vyškrabeme špinu z medzi priestorov v oknách a vyleštíme sklá od šmúh

S nadšením sledujeme moderné trendy vo svete upratovania a zavádzame ich do praxe. K svojej činnosti využívame len tie najnovšie generácie strojov a čistiacich prostriedkov. Pri umývaní okien Bratislave sa postaráme nielen o vyčistenie sklených tabúľ bez šmúh, ale v rámci tejto činnosti poumývame aj rámy, kľučky, žalúzie, vonkajšie a vnútorné parapety. Vďaka našim nazbieraným skúsenostiam dokážeme poumývať okná v rámci celej domácnosti v Bratislave rýchlo a precízne. Ušetríte si kopu drahocenného času a námahy.

Nová generácia strojového umývania okien Bratislava

Aj keď umývanie okien patrí ku každému komplexnému čisteniu celej domácnosti, my Vám túto službu ponúkame aj ako samostatnú činnosť. Profesionálne umývanie okien v Bratislave zabezpečujeme väčšinou štandardnou metódou. Ale sme schopný zabezpečiť aj umývanie strojovou metódou. Týmto spôsobom umývame hlavne veľké presklené plochy, ako francúzske okná, výklady a sklené steny. Nejedná sa o klasický spôsob čistenia, ale vôbec nemusíte mať obavu o nejaké zastriekanie stien. Nenájdete kopu vody na podlahe, stekanie špinavej vody či okná plné šmúh. Nejedná sa o nič také, ako je čistenie s Wap. Pri tejto metóde stroj rozprašuje iba také množstvo vody, ako z rozprašovača. Tento roztok čistiaceho prostriedku zároveň aj hneď vysáva spolu so znečistením.

Umývanie okien spojte do generálneho upratovania

Podľa našich skúseností, ak máte tú možnosť, jednoznačne spojte umývanie okien v Bratislave s komplexným uprataním celej domácnosti. Takéto upratovanie sme schopný zabezpečiť v rámci jedného dňa. Spolu so štandardnými úkonmi ako hĺbkové tepovanie sedacej súpravy, koberca, poutieranie prachu a odmastenie kuchyne. Zároveň vyčistíme kuchynskú linku, všetky spotrebiče, vydrhneme kúpeľňu a WC. Umyté okná potom budete mať ako príjemnú súčasť čistej domácnosti.