Tepovanie kobercov v Bratislave

Behúne a koberce sú v porovnaní s ostatnými podlahovými povrchmi najviac úžitkové. Vhodné sú hlavne v prašnej Bratislave. Medzi ich najvýznamnejšie vlastnosti ,, ktoré využívame, patrí tlmenie silných zvukov, sú protišmykové, sú teplé a celkovo spríjemňujú atmosféru v byte či dome“. Zároveň v sebe zadržiavajú väčšinu prachu, čím sa zabraňujeme šíreniu a víreniu prachových častíc v priestore. Postupne ale ako koberce zanášame znečistením, strácajú tieto svoje skvelé vlastnosti a preto by sme nikdy nemali zanedbávať ich očistu. Podľa našich dlhoročných skúseností, tým najefektívnejším spôsobom je viacfázové tepovanie kobercov Bratislava. S týmto fenoménom sa stretnete aj v rôznych štúdiách. Výsledky hovoria jasne. V izbách s pevným povrchom a na dlážke, nájdete omnoho viac prachu vo vzduchu ako pri kobercoch.

V domácnostiach ľuďmi bežne používané ručné tepovanie ani zďaleka nemá taký efekt, ako odborné viacfázové tepovanie.  Ručne si iba nadmerne mechanicky zničíte jednotlivé vlákna čalúnenia. Pritom koberce a aj sedačky sú veľmi náchylné na znehodnotenie a bez riadneho ošetrovania budú veľmi trpieť. Každé čalúnenie pre udržanie pôvodnej štruktúry a stálosti farby potrebuje kvalitnú a dostatočnú údržbu. Takto si nielen ušetríte financie, ale aj skrášlite Váš domov. Práve z tohto dôvodu v našej firme Topservis zabezpečujeme viacfázové hĺbkové tepovanie kobercov Bratislava.

Tepovanie kobercov nezanedbávajte a budú Vám slúžiť roky

Ak necháte koberec príliš zašpiniť, tieto vynikajúce vlastnosti kobercov necháte zaniknúť. Preto pravidelné tepovanie a obnovovanie pôvodných vlastností koberca nezanedbávajte, aby Vám stále dobre slúžili a plnili svoju funkciu. Ideálne preto robte odborné viacfázové tepovanie kobercov v Bratislave minimálne raz ročne v domácnostiach, zatiaľ čo pri vysokej záťaži kobercov (kancelárie, pizzerie, vestibuly v hoteloch a obchodoch) určite viackrát ročne.

S týmto problémom sa ale nestretnete len pri kobercov, ale taktiež aj pri sedačkách. Preto v Topservis Bratislava svoju pozornosť zameriavame aj na odborné viacfázové tepovanie sedačiek. Našu činnosť zabezpečujeme iba profesionálnou technikou a tou najmodernejšou technológiou, aby sa naše dlhoročné skúsenosti v obore čo najefektívnejšie prejavili. Okrem toho, že po našich službách získate koberce či gauč opäť so svojim pôvodný vzhľadom, našimi prípravkami hĺbkovo vo vnútri vlákien zabránime rozvoju a prežívaniu roztočov a iných mikroorganizmov. Takto získame hygienický a zdravotne nezávadný čistý koberec alebo čalúnený nábytok. Zmiernime alergické reakcie, navodíme príjemný pocit z čistého prostredia a zvýšime kvalitu Vášho života.

Pozrite si tiež: Služby viacfázového odborného hĺbkového čistenia sedačiek