Tepovanie sedačiek v Bratislave

V našej firme Topservis sa špecializujeme predovšetkým na viacfázové hĺbkové čistenie a tepovanie sedačiek v Bratislave, ako čalúnených, tak aj kožených. V priebehu času sme nazbierali množstvo skúsenosti, ktoré pretavujeme do odborného prístupu s prihliadnutím na najmodernejšie technológie. Sústredíme sa, aby sme extrakčnú metódu tepovania pohoviek, sedačiek, áut a postelí dotiahli takmer k dokonalosti.

Pri čistení a tepovaní sa nezameriavame iba na dôkladné odstránenie znečistenia spôsobeného potom alebo bežným používaním. Ale v rovnakej miere nám ide aj o dôkladné odstránenie fľakov a následnú impregnáciu a regeneráciu vlákien materiálu. Každú sedačku zároveň impregnujeme pre jej čo najdlhšiu životnosť a odolnosť voči následným škvrnám. Pri každom ďalšom hĺbkovom tepovaní vyzerá potom ošetrovaný nábytok lepšie. Pri každom tepovaní končíme, až už sa z pohovky nedá vybrať žiadne znečistenie. Tepovanie sedačky v Bratislave robíme priamo u zákazníka. Čiže ak patríte k obyvateľom Bratislavy, v Topservis Vám dodáme ideálne riešenie, podľa Vašich predstáv. Aj keď sa údržbe svojej domácnosti venujete na pravidelnej báze, raz za čas si zaslúžite hĺbkovú starostlivosť. Klasickým vysávaním, behaním s vlhkou handrou, prípadne ručným mechanickým tepovaním nedosiahnete plnohodnotnú náhradu prístupu modernej profesionálnej firmy.

Moderným tepovaním v Bratislave k dokonalej hygiene

Pravidelným vysávaním sedacej súpravy nezbavíte čalúnenie všetkého prachu, mikroorganizmov a roztočov. Preto je tepovanie sedačiek v Bratislave nevyhnutné, ak chcete udržať svoju sedačku krásnu. Aj keď sa čisteniu venujete pravidelne, postupne si zanášate nečistoty hlboko do nábytku. Aby ste sa takejto špiny zbavili, potrebujete profesionálny prístup, lebo iba tak dosiahnete požadované kvalitné výsledky. V bežnej domácnosti si tohto procesu nemusíte okamžite všimnúť, horšie je to však v domácnostiach s viacerými členmi.

Najvýraznejšie si znečistenie sedačky všimnete, ak ste hrdým rodičom malých detí, prípadne chováte domáce zvieratá. Vtedy sa môžete spoľahnúť na pravidelný prísun drobných nehôd. Nikto Vám nemusí rozprávať o rozliatych sladkých malinovkách, káve, nalepenej čokoládke na gauči a najrôznejších nehodách od výmyslu sveta. Hovoríme tu o bežných situáciách, ktoré ak nechcete pravidelne meniť svoj nábytok a zbytočne vyhadzovať peniaze, musíte riešiť. A práve pre tieto situácie sme vznikli a už skoro dve dekády pôsobíme v Bratislave. ako tepovacia služba Topservis.

 

Extra účinné tepovanie sedačiek v Bratislave

Používame viacfázové hĺbkové extrakčné tepovanie, ktoré sme za tie roky vďaka sledovaniu najmodernejších trendov vo svete doviedli takmer k dokonalosti. Od začiatku našou filozofiou smerujeme k používaniu tých najúčinnejších a zároveň šetrných čistiacich prostriedkov. Používaním silných koncentrátov pri tepovaní sedačiek v Bratislave minimalizujem množstvo čistidiel a zároveň dosahujeme excelentné výsledky. Našu prácu máme radi a preto s nadšením sledujem moderné trendy vo svete pre pedantný výsledok. Neskončíme, pokiaľ sedačku úplne nezbavíme všetkého znečistenia.

Ak budete naše služby využívať pravidelne, dosiahnete čisté, hygienické prostredie bez roztočov a znásobíte život svojmu čalúnenému či koženému gauču. V priemere stačí čistiť sedačku raz ročne, ale nikdy nezanedbávajte výrazné znečistenie. Špina totižto pôsobí ako abrazívum, iba vďaka ktorému si sedačku zoderiete. Čistú sedačku si neznehodnotíte. Bratislava patrí medzi veľké mestá s rušnou dopravou a k miestam, kde rozvírený prach na seba nenechá dlho čakať. Preto ak nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze za nový nábytok, určite si znečistenie na svojej sedačke všímajte a tepovanie sedačky nezanedbávajte.

Čistenie kožených súprav

Aj keď sa Vám to možno na prvý pohľad nezdá, koža patrí medzi materiály, ktoré potrebujú oveľa väčšiu starostlivosť ako čalúnený nábytok. Kožený nábytok je šetrný a zároveň ho vystavujeme obrovskému namáhaniu. Na kožu výrazne vplývajú okrem špiny a prachu aj vonkajšie faktory, ako vlhkosť a slnečné žiarenie. Faktory, ktoré u čalúnených sedačiek nemajú až taký vplyv. Stačí, aby ste mali koženú sedačku v domácnosti zle umiestnenú a postupne na nej spozorujete vzhľadové a mechanické poškodenia. Oderky, škrabance, zvlnenie a fľaky na seba nenechajú dlho čakať.

Nesprávnym používaním a zanedbávaním čistenia a ošetrovania stratíte na koži jej prednosti. Postupne Vaša sedačka stratí elastickosť, popráska sa, znehodnotí sa jej štruktúra, zmení farbu a tvar. Preto sa snažte nezabúdať na tieto faktory a svoju sedačku nechávajte pravidelne čistiť a impregnovať kdekoľvek v Bratislave. Výrobcovia odporúčajú sedačku impregnovať aspoň raz za mesiac. Odborné čistenie nie je až tak dôležité ako impregnácia a stačí, ak si ho necháte spraviť kľudne raz za rok.