Upratovanie Bratislava Topservis

Upratovanie v Bratislave

Určite sa zhodneme, že dnešná uponáhľaná doba nás vystavuje stále väčšiemu časovému tlaku. V nejednom prípade nestíhame a na upratovanie v Bratislave a činnosti spojené so starostlivosťou o domácnosť nám zostáva minimum času. Pritom ešte upratovanie domu či bytu môžeme zaradiť medzi fyzicky náročné činnosti, keď ho chceme odviesť kvalitne. Preto stále častejšie vyhľadávame vhodného partnera na upratovacie a čistiace práce. Napriek zvyšujúcej sa popularite upratovacích prác môžete mať problém nájsť naozaj kvalitný upratovací servis. V Topservis preto svoju činnosť zameriavame na maximálnu kvalitu. Dávame si záležať na precíznosti, pedantnosti, dôvere a ochote vyjsť Vám v plnej miere v ústrety.

Upratovanie, hĺbkové tepovanie a čistenie vykonávame po celej Bratislave už od roku 2006. Za tento čas sme sa dostali do nespočetných situácií a z každej takejto zákazky si nesieme množstvo skúseností. Nielenže sa neustále zaujímame o moderné trendy, zlepšujeme naše postupy, ale sme aj nadšení pre našu prácu. Ponúkame naše obrovské skúsenosti. Preto využitím našich služieb nezískavate len precíznu pomoc v oblasti čistenia, ale vždy Vám radi a s ochotou vecne poradíme. Sústredíme na Vašu spokojnosť, náš ochotný prístup a diskrétnosť.

Infolinka 0908 437 079

Každý sme trošku iný a jedinečný. Každý máme trošku iné požiadavky, či už ohľadom kvantity čistiacich prác, špecifickosti požiadavky, alebo periodicity upratovania. V Topservis sme  dobre vedomí nedostatku času a preto sa vždy snažíme na upratovanie v Bratislave reagovať ochotne a promptne. Našu prácu robíme s nadšením a preto k nej pristupujeme bez zbytočného odďaľovania realizácie s maximálne odborným prístupom.

Činnosti spojené s upratovaním

Do upratovacích prác by sme mohli zaradiť naozaj množstvo činností. Ak sa však budeme baviť o upratovaní v Bratislave, čistení či viacfázovom hĺbkovom tepovaní od nás, môžete rátať s každou Vašou požiadavkou. Sústredíme sa najmodernejšie celosvetové trendy v upratovaní. Moderné prístupy nás zaujímajú, preto sa neustále zlepšujeme radi vo všetkých činnostiach spojených s umývaním domácnosti. Pri upratovaní v Bratislave nehľadíme len na perfektnú čistotu, ale v maximálnej miere hľadíme aj na ekologický prístup. Vyhľadávame extra účinné čistidlá, ktoré v sebe neobsahujú agresívne prímesi. Pretože moderné svetové trendy nesmerujú len k perfektne upratanej domácnosti, ale aj zdravotne nezávadnému životnému priestoru.

Generálne upratovanie Bratislava

Komplexné čistenie celej domácnosti v Bratislave si predstavte ako proces náročný nielen na čas, ale aj na postup jednotlivými prácami. Preto Vám ponúkame súhrn činností, ktoré si môžete pod týmto pojmom predstaviť. Jednotlivé činnosti nemusíte využiť ako celok, ale môžete si vybrať podľa Vašich priorít. Vždy Vám v maximálnej miere vyjdeme v ústrety:

  • Poutierame prach zo všetkých predmetov v domácnosti
  • Povysávame všetky podlahy v celej domácnosti
  • Následne poumývame všetky podlahy
  • Precízne vyčistíme WC, kúpeľňu
  • Odmastíme kuchynskú linku, trúbu, chladničku, ako z vnútra, tak z vonku
  • Poumývame a vyleštíme okná, žalúzie a parapety
  • Viacfázovo hĺbkovo vytepujeme koberce, sedačky, matrace, čalúnený nábytok, prípadne vyčistíme koženú sedačku

Bez kvalitných čistiacich prípravkov sa nepohnete

Na čistiace prostriedky, ktoré používame pri upratovaní v Bratislave, čistení a hĺbkovom tepovaní kladieme najvyšší dôraz. K našej činnosti používame len čistidlá s vysokou účinnosťou bez formaldehydov, agresívneho chlóru a fosfátov. Týmito prípravkami nielenže nezaťažíme Vašu domácnosť a Vaše zdravie, ale môžete ich použiť aj do biologických čističiek. Skrátka Vašu domácnosť zanecháme hygienickú, zdravú a pritom nezaťažíme ani životné prostredie.  Ak by ste mali akúkoľvek otázku či dotaz, radi Vám celú problematiku dopodrobna objasníme.

Ekologickú stránku čistiacich prostriedkov sledujeme s veľkým dôrazom, avšak mali by ste o také prípravky záujem bez extra účinnosti? Vždy preto sledujeme vysokú účinnosť čistidiel ruku v ruke s s ekologickým charakterom.  Ani pri splnení týchto vlastností však naše požiadavky nekončia. Vyžadujeme, aby čistený povrch pri upratovaní v Bratislave zostal nielen čistý, ale aj ošetrený proti budúcemu znečisteniu. Po našej práci potom takto naimpregnovaný povrch budete následne oveľa ľahšie udržiavať.  A spomeniete si na nás aj pri Vašej bežnej údržbe.

Upratovacie služby poskytujeme na dennej báze po celej Bratislave