porovnanie odstránenia škvŕn

Odstránenie škvŕn z koberca v Bratislave

-Zabezpečíme Vám odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn z kobercov, sedačiek a iného čalúnenia
– odstránime až 90% najrôznejších typov fľakov
– Osobitný prístup ku každému fľaku
– Naše viac ako 15 ročné skúsenosti v hĺbkovom čistení a zbavovaní škvŕn z nás robia profesionálov

Profesionálny prístup k zbavovaniu fľakov z čalúnenia

Poznáme spôsoby a metódy na odstraňovanie škvŕn na akejkoľvek pohovke, behúni alebo čalúnení

V Topservis poskytujeme tie najkvalitnejšie služby hĺbkového čistenía a tepovania kobercov po celej Bratislave. Poznáte ten príbeh. Stojíte so zvesenými rukami, ako Vám práve z spadol pohár červeného vína na koberec a spravíl rozsiahli špliechanec po celom bielom koberci? Takýto fľak sa len tak nedá vyčistiť bez profesionálneho prístupu. Alebo sa vraciate z práce, aby ste po otvorení zistili, že Vám mačka spravila nepríjemnú škvrnu na gauči. Práve v týchto prípadoch nám môžete zavolať, aby sme Vám s odstránením škvrny pomohli.

Máme dlhoročné skúsenosti v odstraňovaní tých najodolnejších nečistôt od jedla, zanesené mastnoty od rúk a hlavy, vína či krvi

Naše skúsenosti siahajú až do roku 2006, kedy sme firmu založili. Od tej doby sme sa nespočetne krát stretli s týmto problémom, aby sme sa postupom času stali odborníkmi na odstraňovanie tých najviac poškvrnených kobercov. Sme absolútne kvalifikovaní so skúsenosťami na tie najhoršie problémy s fľakmi. Môžete sa spoľahnúť, že budeme reagovať bez prieťahov a efektívne, aby sme problém zvládli v kľude a profesionálne.

Záruka spokojnosti

Vo väčšine situácií, keď ste sa nepokúšali podomácky vyčistiť škvrnu sami za pomoci málo účinných čistidiel. Dokážeme koberec vrátiť do pôvodného stavu. Niektoré fľaky nedokážeme odstrániť úplne, ale častokrát ich vieme zmierniť natoľko, že Vám nebudú vadiť. Vieme Vám pomôcť.

Ako sa zbavím škvrny z čalúnenia

Nikdy inkriminované miesto nedrhnite, iba ho utrite s handrou

Ak sa vám omylom podarí spraviť fľak, je podstatné, aby ste sa nesnažili o nápravu všetkými čistiacimi prostriedkami, ktoré dokážete zohnať. A ešte horšie je, keď sa ho pokúšate odstrániť nejakou kefou, ako keby už neexitovala iná možnosť. Aj keď Váš úmysel je dobrý, je oveľa väčšia šanca, že spravíte viac škody ako úžitku. Domáce čistenie najčastejšie vedie iba k väčšej odolnosti a zapraniu škvrny.

Čistiace prostriedky bežne dostupné v drogérii to neraz ešte viac pokazia

Je veľmi ťažké zohnať niekde čistiace prípravky, ktoré by naozaj efektívne odstraňovali tie najhoršie škvrny od vína, domácich zvieratiek či mastnotu. Byť aktívny bez profesionálneho prístupu takmer isto situáciu zhorší. Buďte v kľude! Skôr ako sa pustíte do vlastnej akcie, zavolajte nám a opíšte nám situáciu. Veľmi radi Vám ochotne pomôžeme. Na každom čalúnení sa fľaky odstraňujú inak, veľmi záleží či sa jedná o koberec, sedačku alebo matrac.