Praktické upratovanie profesionálov obrázok

Možnože nedopraje ani Vám dnešná uponáhľaná doba čas navyše, aby ste sa mohli venovať upratovaniu domácnosti či v práci. Pritom si môžete ale všetko zabezpečiť rýchlo a prakticky, jednoducho nás kontaktujte ako firmu pôsobiacu v oblasti čistenia a upratovania. Našimi skúsenými pracovníkmi s nazbieranými skúsenosťami vyčistíme, poupratujeme a vytepujeme za Vás a Vy zrazu získate hromadu času na viac a na iné aktivity.

Postupujte správne

Podľa odhadov renomovaných inštitúcií strávia gazdinky v domácnostiach až 10% svojho života upratovaním a staraním sa o domácnosť. Stalo sa to prirodzenou súčasťou života až do takej miery, že si väčšina z nás ani neuvedomuje, že upratovaním trávia viac času, ako je nutné. Postupne si každý vytvorí vlastnú rutinu a prestane si uvedomovať, že sa točí na jednom mieste pri utieraní prachu, umývaním podlahy a leštením. Ak sa však na chvíľu zastavíte a porátate si tie hodiny, ktoré pri čistení trávite, zostanete až prekvapený. Toľko času možno obetujete tomu, čo Vás ani nemusí baviť. Pôsobíme v celom Bratislavskom kraji ako upratovacia spoločnosť Topservis. Upratovaniu sa venujeme na dennej báze a preto máme prehľad o najnovších trendoch pri odstraňovaní znečistenia. Dokážeme trebárs odstrániť aj také škvrny na sedačke, ktoré Vám tam trónia už naozaj dlhú dobu.

Pod komplexným čistením domácnosti si môžete predstaviť:

1.   Utrieme prach zo všetkého nábytku a predmetov v domácnosti
2.   Poumývame okná, rámy, žalúzie a parapety
3.   Vyleštíme zrkadlá, stolíkyov a všetky presklené plochy v domácnosti
4.   Hĺbkovo vytepujeme sedačku, koberce a ostatný čalúnený nábytok
5.   Hĺbkovo vyčistíme kuchynskú linku, toalety a kúpeľne
6.   Poumývame a ošetríme nábytok

Vyberte si profesionálov

Niektoré s týchto činností môžete robiť aj na pravidelnej báze, no niektoré stačí maximálne pár krát do roka. Potom záleží iba na možnostiach každého jednotlivca, ako často sa tým ktorým činnostiam  chce a môže venovať. Pri menej častých intervaloch upratovania si zákazníci dávajú robiť aj také činnosti ako navoskovanie plávajúcej či drevenej podlahy. Zabezpečujeme vypratie a povesenie záclon a závesov, hĺbkové tepovanie sedačiek v Bratislave, jedálenské stoličky a podobné práce.

V niektorých prípadoch sa naši klienti obmedzujú na objednanie upratovacích a čistiacich či hĺbkovo tepovacích prác iba pri príležitostných situáciách. Tu si môžete predstaviť sviatky, upratovanie po maliaroch, rekonštrukciách či stavebných prácach. Výhodou profesionálov ako sme my ,,Topservis“ je naša flexibilita. Vo väčšine prípadov si môžete vybrať termín realizácie upratovania. Kľudne si vyberte dennú, nočnú či večernú hodinu.  Pri komplexných čistiacich prácach si musíme dohodnúť rozsah prác, pretože sa jedná o časovo náročné úkony. Pri takýchto prácach získate kopu voľného času, kedy si môžete ísť vybaviť iné záležitosti  a vrátiť sa po ukončení upratovania.