čistenie porovnanie - www.topservis-bratislava.sk

Tepovanie sedačiek v Ružinove

Vrámci tepovacích služieb dokážeme spraviť všetok čalúnený nábytok. Čistíme pohovky, sedačky, stoličky, matrace, taburetky, kancelárske kreslá, koberce, behúne a podobne. Naším cieľom je dosiahnutie čo najlepšieho možného dosiahnutého výsledku. Kvalita a spokojný zákazník je pre nás na prvom mieste.
K dosiahnutiu takéhoto výsledku nemusíme dopredu poznať konkrétny stav tepovaného čalúnenia. Sedačka na sebe môže mať hociaké fľaky a môže byť extrémne znečistená. Veľmi dobre dokážeme odstrániť aj netypické škvrny ako víno, krv, moč, mastnotu a pot na opierkach hlavy a rúk.

Postup celej technológie pri tepovaní kobercov a sedačiek

Celý postup tepovania sedačiek, kobercov, alebo už akéhokoľvek čalúnenia je veľmi podobný. Aplikujeme podobné špeciálne profesionálne čistiace prostriedky za použitia tých najvýkonnejších vodných extraktorov.

Pri samotnej objednávke musíte  nahlásiť iba typ sedačky, či sa jedná o koženú sedačku, alebo čalúnenú. Čistenie kožených sedačiek je náročnejší proces na prostriedky aj na technológiu. Prioritne sú pre nás dôležité prostriedky, ktoré perfektne vyčistia, ale zároveň sú šetrné k tepovanému alebo čistenému povrchu. Nikdy nečistite svoju sedačku mechanicky, aby ste si nepoškodili štruktúra povrchu. Zbytočne potom nedochádza k nežiaducemu skracovaniu životnosti čalúnenia.

Po čistení zostáva nábytok nielen čistý, ale aj krásne prevoňaný. Zachováva sa vláčnosť, hebkosť a farebnosť tepovaných materiálov. Pri hĺbkovom tepovaní súčasne môžeme aj chemicky odstraňovať zápachy ako cigaretový dym, zápachu moču, prípadne pach z nasiaknutých potravín. Pri každom tepovaní sedačkiek a kobercov zároveň dlhodobo odstraňujeme aj roztoče. Predtým ako si nás objednáte nikdy sa  nesnažite odstrániťaňovať fľaky a nečistoty z kobercov a sedačiek podomácky. Podľa našej skúsenosti sa následná úspešnosť profesionálneho čistenia výrazne znižuje.

Prečo je vlastne dôležité čistiť sedačky a koberce?

Tým najdôležitejším dôvodom je ukladanie obrovského množstva prachu, nečistoty a následný výskyt roztočov. Ani tými najvýkonnejšími vysávačami nedokážeme odviesť tak dôkladnú prácu, ako profesionálnymi extraktory. Topservis ako firma pôsobíme v oblasti tepovacích a upratovacích služieb so sídlom Ružinove. Našu prácu máme radi a s hĺbkovým tepovaním čalúnenia si hravo poradíme.
Nikdy nenechávajte sedačku ani koberec príliš zaniesť nečistotou a s výsledkom budete vždy spokojní. Čistenie sa odporúča robiť aspoň raz do roka, ale pri intenzívnejšom používaní nikdy nebude na škodu robiť tepovanie aj častejšie.