Upratovanie Bratislava obrázok

Upratovanie v Ružinove

Potrebujete pomoc s upratovaním, čistením či hĺbkovým tepovaním v Bratislave? Nezostáva Vám príliš veľa času, prípadne aj keby čas bol, nemáte chuť? Chcete si oddýchnuť či stráviť voľný čas s rodinou? V tom prípade sa Vám ponúka riešenie v podobe využitia služieb upratovacej spoločnosti Topservis so sídlo v Ružinove. Svoje služby s oblasti čistiacich prác, hĺbkového tepovania a upratovania v Bratislave ponúkame už od roku 2006. Využitím našich služieb získate niekoľko výhod, ako napríklad časovú flexibilitu a profesionálne riešenia. Dokážeme sa presne prispôsobiť vašim časovým požiadavkám počas celého týždňa, všetko závisí iba od spoločnej dohody. Ponúkame spoľahlivosť, ústretovosť a bohaté skúsenosti nadobudnuté počas našej existencie. Dobre mierená rada neraz uľahčí od namáhavej driny, ktorá by Vás čakala bez takejto informácie. Je rozdiel či sa danej činnosti venujete profesionálne na dennej báze, alebo iba upratujete na pravidelnej báze svoju domácnosť.

Komplexné upratovanie bez kompromisu

Zabezpečíme Vám komplexné do hĺbky robené čistenie podľa Vašich prianí. Takéto čistenie nemusíte robiť na pravidelnej báze, ale stačí, ak ho spravíme aspoň 1x do roka a to dôkladne. Pri bežnom pravidelnom upratovaní väčšinou robíme iba zotieranie znečistenia z najviac namáhaných a používaných miest, ale toto bude na inej úrovni. Zatiaľ čo pri generálnom upratovaní Vám ako profesionálna firma v Ružinove dôkladne poumývame obloky od špiny a prachu. V ďalšom kroku sa povenujeme hlavne ťažko prístupným miestam. Vždy perfektne odstránime vodný kameň v sprchovom kúte či na WC. Kuchynskú linku dôkladne odmastime. Presne pri týchto príležitostiach aj hĺbkovo tepujeme sedacie súpravy, behúne, matrace či jedálenské stoličky.

Poumývame Vám okná

V prvom rade umývaniu okien  v domácnosti sa nikto z nás nevenuje na týždennej báze. Preto sa vždy v Topservis Ružinov snažíme čistenie oblokov pridať do komplexného upratovania bytu či domu. Zabijete totižto dve muchy jednou ranou. Samozrejme poumývame Vám len okná, prípadne vyčistíme či vytepujeme len určitú časť domácnosti. Vždy budeme klásť Vaše požiadavky na prvé miesto.

Kompletnú starostlivosť o okná, ktorú ponúkame, si nepredstavujte iba ako obojstranné poumývanie sklených tabúľ. V rámci celkovej práce Vám vyčistíme aj kľučky, rámy, parapety, vonkajšie a vnútorné žalúzie. Dôležité je, aby sme niektorú s týchto činností nevynechali, pretože môžete pri prvom daždi očakávať, že sa Vám obloky opätovne znečistia. V ideálnom stave by ste si mali okná umývať 2x do roka a to na jar a na jeseň. AK však máte domácnosť situovanú v prašnom prostredí uprostred výstavby, možno niekde pri poli, určite frekvenciu čistenia zvýšte . Umývaniu okien sa vyhýbajte iba v nevhodnom počasím. Nevhodné na umývanie okien sú predovšetkým vysoké teploty, alebo mesiace s mrazivým počasím.

Generálne upratovanie v našom podaní znamená, že:

1.   poutierame prach zo všetkých povrchov, podlahy, svietidlá, obrazy, dvere, radiátory
2.    poumývame a dôkladne vyčistíme okná, žalúzie, rámy a parapety
3.    vydrhneme WC, kúpeľňu a dôkladne odstránime vodný kameň
4.    vyčistíme a odmastíme kuchyňu a kuchynskú linku spolu so zariadením
5.    zotrieme a vyleštíme podlahy v celej domácnosti
6.    vyčistíme a vyleštíme nábytok a sklené povrchy
7.    v súvislosti vykonáme: hĺbkové tepovanie gauča, kobercov, matracov, ostatného čalúnenia prípadne vyčistíme koženú sedačku

Používame profi čistiace prostriedky

Na každú zákazku si prinášame vlastné profesionálne čistiace prípravky, ktoré sú vhodné do biologických čističiek, pre alergikov a ľudí citlivých na chemické látky. Zároveň však na upratovanie po Bratislave len prostriedky s vysokým čistiacim efektom a so schopnosťou zanechávať vyčistený povrch ošetrený. Vždy kladieme dôraz na tieto čistidlá, aby zabraňovali následnému hĺbkovému usádzaniu špiny a znečistenia. A pri tom žiaden s týchto prípravkov nesmie neobsahovať agresívne látky ako chlór, fosfáty a formaldehydy.

Upratovanie v Bratislave nemusí byť problém, keď si zavoláte Topservis