Upratovanie Bratislava Topservis

Upratovanie v Petržalke

V súčasnosti sa vystavujeme stále väčšiemu časovému tlaku a starostlivosti o domácnosť venujeme stále menej času.  Medzi takýmito činnosťami si kľudne medzi môžete bezpochyby predstaviť upratovanie domu či bytu Petržalka. Prirodzene preto stále radšej vyhľadávame vhodného partnera pre domáce čistenie. Práve preto prichádzame s upratovacími, hĺbkovo tepovacími a čistiacimi službami. Celú škálu našich činností ponúkame v Petržalke, zároveň nám ale nerobí problém pôsobiť po celej Bratislave. Upratovanie Petržalka prevádzkujeme už od roku 2006. Za tento čas sme sa dostali do nespočetných situácií a z každej takejto zákazky si nesieme množstvo skúseností. Preto sme Vám schopný poskytnúť nielen profesionálne služby v oblasti čistenia, ale radi a s ochotou Vám aj vecne poradíme. Spokojný zákazník, ochotný prístup a diskrétnosť sú našimi prioritami.

Potrebujete upratať? – infolinka 0908 437 079

Pri našej práci sa stretávame s jedinečnosťou zákaziek. Ku každej domácnosti pristupujeme jedinečne a každému zákazníkovi sa snežíme vyjsť maximálne v ústrety . Prirodzene prihliadame na kvantitu čistiacich prác, špecifickosti požiadavky, alebo periodicity upratovania. Sme upratovacia firma Topservis Bratislava, v ktorej sme schopní a ochotní reagovať promptne. Jednáme bez zbytočného odďaľovania realizácie s maximálne odborným prístupom.

Všetko čo si pod upratovaním môžete predstaviť

Upratovacie práce sú naozaj široký pojem. Ak sa však jedná o upratovanie Petržalka, čistenie či hĺbkové tepovanie od nás, poradíme si takmer so všetkým. Jednoducho sa postavíme do stredu miestnosti, popozeráme sa okolo seba a hneď uvidíme, čo treba poumývať. V neposlednom rade ako prioritu preferujeme maximálny výsledok s ekologickým prístupom. Bez používania agresívnych čistiacich prostriedkov, aby byt či dom zostal po našej práci nielen perfektne uprataný, ale aj zdravotne nezávadný.

Generálne upratovanie v Petržalke

Komplexné čistenie celej domácnosti je proces náročný nielen na čas, ale aj na postup jednotlivými prácami.  Preto Vám ponúkame súhrn činností, ktoré si môžete pod týmto pojmom predstaviť:

  • Poutierame prach zo všetkých predmetov v priestore
  • Povysávame všetky podlahy v celej domácnosti
  • Následne poumývame všetky podlahy
  • Precízne vyčistíme WC a kúpeľňu
  • Odmastíme kuchynskú linku, trúbu, chladničku, ako z vnútra, tak z vonku
  • Umyjeme okná, žalúzie a parapety
  • Hĺbkovo vytepujeme koberce, sedačky, matrace, čalúnený nábytok, prípadne vyčistíme koženú sedačku

Bez kvalitných čistiacich prípravkov sa nepohnete

Na čistiace prostriedky, ktoré používame bez rozdielu na upratovane Petržalka, čistenie a hĺbkové tepovanie kladieme najvyšší dôraz. Zároveň k  našej činnosti používame len čistidlá bez formaldehydov, agresívneho chlóru a fosfátov. Týmito prípravkami nielenže nezaťažujeme Vašu domácnosť a Vaše zdravie, ale môžete ich použiť aj do biologických čističiek. Teda minimálne zaťažíme životné prostredie.  Ak by ste mali záujem, radi Vám celú problematiku dopodrobna objasníme. Samozrejme nepozeráme len na ekologickú stránku. Neodmysliteľne vždy u takýchto čistiacich prostriedkov sledujeme ich profesionálnu účinnosť.  Ani dôkladným čistením však naše požiadavky nekončia a vyžadujeme, aby čistený povrch zostal nielen čistý, ale aj ošetrený proti budúcemu znečisteniu. Takto naimpregnovaný povrch následne udržíte čistý oveľa ľahšie  a nezaťažujete sa náročným drhnutím.

Upratovacie služby poskytujeme na dennej báze v Petržalke a po celej Bratislave