čistenie potovnanie - www.topservis-bratislava.sk

Tepovanie vo Vajnoroch

V prípade, že hľadáte profesionálne hĺbkové tepovanie sedačky alebo kobercov vo Vajnoroch, v Topservis sme odborníci, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Cez odstránenie fľakov, zanesenej mastnoty až po prevonenie, Vám splníme všetky požiadavky.

Nezáleží či máte sedačku v domácnosti, alebo v kancelárií, my dobre vieme, že vždy tento nábytok veľa stojí. A keď prídu hostia k Vám domov, alebo zákazníci do kancelárie, rozumieme, že chcete, aby ste spravili perfektný prvý dojem. Preto zbytočne nenechávajte špinavú a zanesenú sedačku, alebo len jednoduché opotrebenie na koberci, aby ste ho mali stále taký krásny, ako v deň, keď ste si ich priviezli.

Pravidelným tepovaním predĺžite životnosť nábytku

Pravidelným hĺbkovým tepovaním Vajnory totižto výrazne predĺžite životnosť vašej čalúnenej sedačky. Totižto aby ste mali stále peknú sedačku, musíte zabrániť vytvoreniu výraznej vrstvy znečistenia. Takáto vrstva špiny sa totižto následne zanesie hlboko do vlákien a iba problematicky ju budeme odstraňovať. V postupnej fáze bude Vaša sedačka alebo koberec strácať farbu a špina abrazívne oslabuje jednotlivé vlákna, ktoré sa pod tlakom začnú drať. Takto si vyderiete dieru na čalúnení.

Neprofesionálnym tepovaním zanechávate v čistenej látke zostatky čistiacich chemikálií, čo v dôsledku urýchľuje opätovné znečistenie. Na základe toho poznatku v Topservis používame iba inteligentné metódy profesionálneho tepovania sedačiek. Modernými metódami čistenia vytiahneme všetky zvyšky znečistenia, mikroorganizmov a čistiacich prostriedkov. Práve preto dokážeme udržať Váš čalúnený nábytok svieži, čistý so žiarivými farbami.

Odstránenie fľakov

Naša dlhoročná prax sa na tomto mieste prejaví. Hĺbkovému tepovaniu vo Vajnoroch sa venujeme už od roku 2006. Za tú dobu sme odstránili fľaky z tisícov sedačiek a kobercov. Práve preto ak sa postavíme pred akokoľvek odolnú škvrnu, vždy urobíme niečo naviac, aby sme ju odstránili. Naši zákazníci nás chvália, keď tepujeme odolné znečistenie.

Zničíme roztoče

V Topservis sme si veľmi dobre vedomí nebezpečnosti roztočov a chápeme Vaše želanie sa ich zbaviť. Je nám jasné, aký nepríjemný vie byť život, ak bojujete s alergiou, astmou, alebo sennou nádchou. Preto používame len vysoko účinné tepovacie prášky, ktoré už v sebe majú primiešanú zložku proti roztočom. Ak si k nám dáte vyčistiť pohovku, matrac, alebo koberec, môžete si byť preto istý hygienickosťou celého procesu.

Prevonenie tepovaného nábytku

Počas našej existencie vo Vajnoroch neustále zbierame skúseností a preto dobre vieme, že za nepríjemným zápachom stojí znečistenie. Tie najnepríjemnejšie pachy nespôsobujú iba domáce zvieratá, ale aj nánosy potu, vyliatych potravín, alebo moču. Odstránením tohto podhubia spolu s mikroorganizmami dosiahneme neutralizáciu zápachu. V následnej fáze špeciálnymi prostriedkami dodávame čalúneniu príjemnú vôňu, aby sme pocit čistoty ešte znásobili.

Neváhajte nám zavolať, ak máte prípadné otázky, alebo chcete vedieť viac o hĺbkovom tepovaní.