čistenie behúňa ukážka

Tepovanie v Devíne

Hľadáte najlepší pomer hĺbkového tepovania medzi hodnotou a peniazmi v Devíne?

1. Odstránime viac ako 90% fľakov
2. Vydezinfikujeme Vaše koberce a gauč. Krásne rozvoníme Váš čalúnený nábytok.
3. Ošetríme Vašu sedačku proti budúcim škvrnám.
4. Zničíme roztoče a mikroorganizmy. Znížime riziko alergií.

Hĺbkové tepovanie gaučov a behúňov v Devíne.

Už nemusíte hľadať, sme upratovacia rodinná firma TOPSERVIS, ktorá dopraje Vášmu čalúnenému nábytku hygienu a krásnu vôňu. Naše služby hĺbkového tepovania v Devíne poskytujeme ako domácnostiam, tak firmám či hotelom v kanceláriách.

1. Pre lepšie odstránenie fľakov nás čo najrýchlejšie kontaktujte.
2. Zabezpečíme hygienu zničením až 99% roztočov a baktérií.
3. Znova navrátime pôvodné farby Vašej sedačke a kobercu
4. Neutralizujme nepríjemný zápach a následne spravíme dezodoráciu

Kvalitné hĺbkové tepovanie v Devíne: TOPSERVIS

Využite naše služby profesionálneho tepovania čalúneného nábytku a predĺžite jeho životnosť!

Počas nášho pôsobenia na trhu už od roku 2006, sme nazbierali bohaté skúsenosti. Máme dostatočnú prax na profesionálne tepovanie v Bratislave a čistenie Vašich kobercov a sedačky. Dokážeme vyčistiť akýkoľvek typ materiálu a to kdekoľvek v Devíne . Neváhajte si nás zavolať na starožitný nábytok, vlnené koberce, hodvábne behúne, shaggy či huňaté koberce. Zárukou veľkolepého výsledku je naše profesionálne vybavenie, extra účinné čistiace prostriedky a bohaté skúsenosti nazbierané praxou. V našej ponuke nájdete tiež kompletné upratovanie.

Tepovanie robíme presným postupom

Na samom začiatku skontroluje stav znečistenia a výskyt fľakov. V tomto momente sa púšťame do odstránenia škvŕn. Hneď potom začíname vodnú extrakciu za pomoci prostriedkov proti roztočom a baktériám. Eliminujeme až 99% mikroorganizmov, čím dosiahneme takmer dokonalú hygienu. Odstránením mikróbov, fľakov a zaneseného znečistenia dosiahneme oživené farby a príjemné vôňu. V tomto momente ste si výrazne znížili riziko alergií.

Na samom začiatku vždy zvolíme tú najvhodnejšiu metódu čistenia, aby sme čo najlepšie ošetrili a vyčistili Vašu sedačku alebo koberec. Pri priemerných podmienkach na schnutie rátajte jeden deň do úplného vyschnutia. Všetko závisí od teploty, vlhkosti a vetrania.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo emailom. Kľudne uveďte rozmery či fotografiu.

Nenechajte si ujsť využiť naše služby Devín a dajte si vyčistiť Vašu látkovú či koženú sedačku pomocou našich dlhoročných skúseností. Vyčistíme koberce, všetko osviežime a zlikvidujeme roztoče a baktérie vo Vašich matracoch a pohovkách. Chcete sa znova tešiť z nového gauča? Neváhajte!