tepovanie

Tepovanie v Karlovej Vsi

Sme rodinná firma Topservis na hĺbkové tepovanie a upratovanie v Bratislave v Karlovej Vsi.

Naše služby tepovania sedačiek a kobercov poskytujeme ako pre domácnosti, tak pre firmy a inštitúcie. Hĺbkové tepovanie robíme ako podstatnú činnosť v rámci hygieny a čistenia priestorov. Tepovaním znižujete riziko vzniku alergií, vďaka odstráneniu až 99% roztočov, prachu a znečistenia vyvolávajúce alergické reakcie.

Rozliali ste nejaký nápoj, jedlo, kávu, alebo ste spravili krvavú škvrnu? Snažte sa dodržiavať týchto pár tipov, aby ste si čalúnenie udržali dlho ako nové:

Krok 1. Ak sa Vám podarí niečo rozliať, okamžite sa to snažte čo najviac utrieť, aby sa fľak čo najmenej vsiakol. Budeme mať určite lepšiu východziu pozíciu pri profesionálnom tepovaní.

Krok 2. Vždy sa snažte dodržiavať pravidelnosť pri starostlivosti o sedačky koberce. Hĺbkové tepovanie Karlova Ves robte na pravidelnej báze aspoň raz za rok. Odborným tepovaním dokážeme dosiahnuť vynikajúce výsledky a pri pravidelnom opakovaní ich ešte násobíme.

Zbadali ste, že už sedačku či koberec nemáte taký krásny ako kedysi? Čalúnenie si postupom času znečistíte a vďaka znečisteniu sa stane zdrojom špiny, baktérií, prachu a roztočov. Preto by ste nemali zabúdať na pravidelné vysávanie aspoň na týždennej báze a raz za čas na profesionálne tepovanie Bratislava vodnou extrakciou.

Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať

Neviete koľko by Vás vyšlo hĺbkové tepovanie v Karlove Vsi? Buď nám zavolajte, alebo napíšte email. Pre orientačnú cenovú ponuku budeme potrebovať vedieť rozlohu kobercov a veľkosť sedacej súpravy. Výsledná cena vždy záleží na celkovom znečistení, pretože vytepovanú sedačku Vám odovzdáme takmer ako novú.

Sme Vám plne ochotne k dispozícií

Hĺbkové tepovanie zabezpečujeme hlavne pre domácnosti, kedy sme Vám plne k dispozícií, aby sme naplnili Vaše predstavy. V rámci našich služieb Vám pomôžeme premiestniť nábytok, ak sme toho schopný a je to potrebné.

Doba uschnutia a starostlivosť o vytepovaný nábytok

Na dobu uschnutia potrebujete od niekoľkých hodín až po 1-2 dni. Aby ste dosiahli čo najkratšiu dobu uschnutia potrebujete dodržať faktorov. Rozhodujúca je teplota. Určite inak Vám vyschne sedačka v auguste v slnečnom a horúcom dni a inak vo vlhkom studenom prostredí. Pre ideálne schnutie sa snažte dodržať teplotu aspoň 22ºC a pravidelne vetrajte. Pri rýchlom vyschnutí sa vyhnete zatuchnutiu. Tento stav v domácnostiach je výnimočný. Môže sa Vám to stať hlavne ak máte vlhko a nevetráte, ako napríklad zavesený uterák v nevetranej kúpeľni. Po vytepovaných kobercov sa snažte nechodiť pokiaľ nevyschnú.

Profesionálnym hĺbkovým tepovaním Karlova Ves dosiahneme výrazné oživenie farieb, odstránime škvrny a zlepšíme hygienu. Kvalitu našej práce dosahujeme extra účinnými čistiacimi prostriedkami a profesionálnymi strojmi. Našimi dlhodobými skúsenosťami sme nabrali prax a znalosť ako čistiť rôzne typy materiálov a poťahových látok. Pre viac informácií nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.