Ako efektívne bojovať s mikroorganizmami v domácnosti

Tepovanie v Rači

Poskytujeme extra účinné hĺbkové tepovanie v Rači vodnou extrakciou na všetky typy čalúnenia!

1. V rámci tepovania dezinfikujeme a odstraňujeme roztoče
2. Zároveň pri procese tepovania nanášame ochranu proti budúcim škvrnám
3. Používame profesionálne know- how na odstraňovanie odolných fľakov
4. Pracujeme s ekologickými a neagresívnymi čistiacimi prostriedkami

Tepujeme sedačky a koberce všetkých typov

Naše služby hĺbkového tepovania sedačiek a kobercov poskytujeme po celej Rači. Zabezpečujeme rôzne spôsoby profesionálneho čistenia podľa typu čalúnenia. Ako základ využívame profi tepovače Kärcher na vodnú extrakciu s extra účinnými čistiacimi prípravkami.

Priebeh tepovania v Rači

Hĺbkové tepovanie vykonávame tými najkvalitnejšími profesionálnymi extraktormi. Touto metódou dokážeme špičkovo vyčistiť Vašu sedačku či koberec. Odstránime veľké množstvo fľakov a škvŕn od krvi, jedla, kávy, pier a nánosov mastnoty od rúk a hlavy.

Celý proces začíname napustením stroja roztokom horúcej vody a čistiaceho prášku. V ďalšom kroku pripravíme buď koberec alebo sedačku k práci. Odstránime všetok menší nábytok, ktorý by nám mohol zavadzať. Pamätajte, že veľké kusy nábytku ako skrine nedokážeme premiestňovať. Po tejto príprave sa môžeme pustiť do samotného tepovania.

Na začiatku skontrolujeme čalúnenie, kde sa na ňom nachádzajú škvrny a prípadné nánosy mastnoty. Najčastejšie inkriminované miesta sú na sedačke hlavne na opierkach rúk a hlavy. Čo sa týka kobercov, najviac znečistené miesta nachádza pri vstupe do miestností a pri sedačke, kde si pokladáte nohy.

Odstraňovanie škvŕn

Vždy postupujeme systematicky. Najskôr začneme odstraňovať voľne nanesenú špinu ako prach a znečistenie, ktoré ľahko vyčistíme. Až keď už zo sedačky, alebo koberca nedokáže vytiahnuť žiadnu špinu, púšťame sa do ďalšej fázy. V ďalšom kroku začneme odstraňovať ťažko zanesené znečistenie z vnútra vlákien. Až už sa z čalúnenia vyťahuje čistú vodu, pustíme sa do tepovania škvŕn a fľakov.

Celé tepovanie končíme až Vaša sedačka alebo koberec vyzerajú naozaj pekne a sviežo. Celý proces si predstavte jednoducho ako nanášanie horúceho roztoku vody a prášku. Prášok s vodou nastreľujeme pod tlakom na čistený povrch a zároveň ho z rozpustenou špinou vysávame do zbernej nádoby. Vyčistený povrch dôkladne vysávame od zbytkov vody, aby čalúnený nábytok vyschol čo najrýchlejšie.

Koberec či sedačka zvyčajne vyschne do jedného dňa od tepovania v Rači. Všetko závisí od počasia, teploty a intenzity vetrania.