Ako efektívne bojovať s mikroorganizmami v domácnosti

Tepovanie v Novom Meste

– Zabezpečíme Vám navrátenie krásy Vašich kobercov a sedačiek
– Pracujeme s ekologickými prostriedkami tej najvyššej kvality
– Po našej práci odovzdáme čalúnenie bez roztočov a dezinfikované
– Skvelé pre alergikov a citlivé osoby, vhodné cez a po koróna kríze
– Máme dlhoročné skúsenosti od roku 2006, spokojnosť zaručená

O Vaše koberce a sedačky sa čo najlepšie postaráme!

Sme firma, ktorá má pre tepovanie vášeň

Ako Topservis sme profesionálna firma na hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov a sedačiek, naše služby poskytujeme v Novom Meste a po celej Bratislave. Sme odborníci čističov kobercov a na upratovacie práce. Naše dlhoročné skúsenosti sme pripravení s vášňou preniesť k naším zákazníkom, aby ich koberce vyzerali očarujúco.

Sme dostupní nonstop a objednať si nás môžete úplne jednoducho

Môžete nám zavolať ešte dnes, aby sme Vám pomohli od prachu, zaneseného znečistenia a fľakov z Vašich kobercov a mali tak príjemnejší a hygienickejší domov. Poskytujeme profesionálnu prácu hĺbkového čistenia kobercov, pracujeme pedantne, cenovo dostupne a prácu realizujeme bez zbytočných prieťahov. Ponúkame Vám naše odborné a dlhoročné skúsenosti v oblasti pre tepovanie Bratislava kobercov vodnou extrakciou, pokročilo odstraňujeme fľaky, dezinfikujeme a zbavujeme čalúnenie roztočov.

Ako našu prioritu máme Vašu spokojnosť

Sme pripravení odovzdať výnimočnú čistotu. Tepovanie Nové Mesto aj po celej Bratislave.

Používame čistiace prostriedky vhodné pre deti a domáce zvieratá

Používame len také chemické čistiace prostriedky, ktoré neobsahujú agresívne, dráždivé a nebezpečné chemické látky. Zároveň však používame len profesionálne čistidlá na čistenie kobercov v domácnostiach.  Bez výnimky používame len prostriedky 100% bezpečné pre deti a domáce zvieratá. Napriek tomu na konci každého čistenia posledné zvyšky špiny a čistiacich prostriedkov vyťahujeme ešte čistou vodou.

Po našej práci zanecháme vôňu čistoty a osviežené prostredie

Pri našej práci používame vonné esencie, ktorými vyčistenému čalúneniu dodávame nový rozmer. Zaručime sa Vám, že budete cítiť príjemnú vôňu. Syntetické koberce a sedačky krásne prevoníme, inak však postupujeme pri vlnených kobercoch. Po vyčistení vlnených kobercov možete pár hodín z koberca cítiť ako keby mokrú ovcu. Tento prirodzený odor však do pár hodín mizne a koberec zostane s neutrálnou vôňou.