upratovanie Devínska Nová Ves

Upratovanie v Devínskej Novej Vsi, ktoré oceníte

Sme rodinná upratovacia firma Topservis prostredníctvom ktorej zabezpečujeme kompletné upratovacie práce v Devínskej Novej Vsi. Máme dlhodobé skúsenosti už od roku 2006 a svojej práci perfektne rozumieme. Práve preto prenechajte upratovanie prípadne umývanie okien na našu zručnosť a my sa postaráme o všetky typy domácich prác. Z Vášho domova urobíme pohodlnejšie a zdravšie miesto pre oddych celej Vašej rodiny.

Z akoukoľvek požiadavkou nás neváhajte kontaktovať, dokážeme sa flexibilne prispôsobiť Vašim špecifickým požiadavkám. Zároveň sme pripravení splniť Vaše požiadavky či potrebujete hĺbkové jarné upratovanie, alebo len jednorazovo pomôcť s každodenným uprataním a čistením. V Topservis sme jednoducho Vašou správnou voľbou.

Jednorazové upratovanie v Devínskej Novej Vsi

Jednou z najčastejších služieb, ktoré poskytujeme je jednorazové upratovanie. V tejto službe hĺbkového čistenia sa sústreďujeme na dôkladné vyčistenie a ošetrenie celého alebo vybraných častí Vášho domova. V tejto službe si môžete predstaviť kompletné jesenné upratanie, alebo len umytie okien prípadne odmastenie kuchynskej linky a spotrebičov. Zároveň všetko závisí na Vašej voľbe.

Ako upratovanie prebieha?

Na samom začiatku po príchode upratovačiek, než sa pustia do práce, si prejdete celý zoznam čistenia. Počas celého hĺbkového čistenia vždy sledujeme Vaše priority a potreby, aby všetko išlo poľa Vašich predstáv. Vďaka našich dlhodobým skúsenostiam v Devínskej Novej Vsi nám ide práca efektívne a bez zbytočných prieťahov. Preto nemusíme našu prácu nikdy končiť pokiaľ sa všetko neligoce a všetky nánosy sú preč. Nakoniec prácu vždy končíme po záverečnej obhliadke, kedy si všetko skontrolujete, aby ste videli výsledky našej práce. Ak niečo nie je podľa Vašich predstáv, v tejto fáze je priestor na nápravu, aby sme naplnili Vaše predstavy.

Pravidelné upratovanie v Devínskej Novej Vsi

Neváhajte využiť naše služby pravidelného čistenia v a dovoľte nám pozdvihnúť úroveň čistoty Vášho domova. Môžete si nás objednať na mesačnej prípadne na týždennej báze, všetko sa snažíme zabezpečiť podľa Vašich predstáv. Túto službu naši zákazníci v využívajú hlavne ako doplnkové upratovanie Devínska Nová Ves, kedy sa sústredíme na prioritné oblasti podľa Vášho výberu.

Výhody upratovanie, ktoré oceníte:

1. Vždy sledujeme Vaše požiadavky a naplnenie Vašich cieľov, ktoré si vyžadujú najväčšiu
pozornosť
2. Pri samotnom upratovaní nemusíte byť priamo prítomný, všetko závisí na vzájomnej dohode
3. Reagujeme veľmi ochotne a flexibilne, kľudne aj do pár dní
4. Kompletné upratovanie dokážeme súčasne spojiť s umývaním okien a hĺbkovým tepovaním
čalúnenia

Kedykoľvek nás kontaktujte buď mailom topservis@topservis.sk alebo na telefón 0908437079.