porovnanie čistenie sedačky

Tepovanie v Devínskej Novej Vsi

V Topservis dobre chápeme, koľko ste zaplatili za sedačku a koberce a ako sú pre Vás dôležité. V prvom rade čalúneným nábytkom si vytvárame pohodové prostredie na oddych pre celú domácnosť a to nielen v Devínskej Novej Vsi. Práve pri tvorbe Vašej domácnosti sa môžete realizovať a prejaviť svoju vlastnú osobnosť.

Nikdy sa nebudete cítiť pri oddychu na sedačke tak príjemne, ako keď sedačku máte čistú a voňavú. Práve preto by ste mali svoje čalúnenie sledovať a nenechať ho špinavé, zošednuté a nehygienické. Je takmer nemožné, aby ste používali čalúnený nábytok a zároveň zabránili tomuto typu opotrebenia.

Práve pre tieto prípady sme tu my, profesionálna firma Topservis Devínska Nová Ves, v ktorej sa hĺbkovému tepovaniu sedačiek a kobercov venujeme už od roku 2006. Máme dostatočné skúsenosti, aby sme Váš nábytok zanechali voňavý, zbavený zažatej nečistoty, škvŕn, roztočov a hygienicky bezpečný. Vašu sedačku a koberec zanecháme ako nový, tak ako si to určite prajete.

Hĺbkové tepovanie sedačiek

Vysoko účinným profesionálnym tepovaním v Bratislave dokážeme predĺžiť životnosť Vašej sedačky. Budete vidieť výrazný rozdiel, získate celá rodina lepší pocit s čistej pohovky. Našim cieľom je Vaša spokojnosť. Spravíme všetko preto, aby sme navrátili pôvodný vzhľad Vašej sedačke, obnovili farby a osviežili priestor po celej Devínskej Novej Vsi.

Čalúnený nábytok zoženiete v širokej škále farieb a typov materiálov, práve preto nám jeden typ hĺbkového tepovania sedačiek stačiť nebude. Pri príchode k Vám v Devínskej Novej Vsi najskôr zhodnotíme situáciu a určíme ten najefektívnejší typ čistenia. Používame tie najmodernejšie postupy a metódy, ako správne tepovať a čistiť.

Tepovanie kobercov

Na dnešnom trhu si kúpite koberec v širokej škále materiálov. Mali by ste aj zvažovať, že ku každému musíte pristupovať trochu inak a každý má svoj špecifický spôsob čistenia. S takýmto prístupom sa však v praxi nestretávame. Jednoducho si vyberte koberec aký chcete a zavolajte si nás na tepovanie, ako profesionálov v obore.

Pred začatím práce vždy najskôr skontrolujeme typ a charakter vlákna koberca. Až po jeho určení, skontrolovaní miest so zaneseným znečistením a určení fľakov sa púšťame do práce. Aby sme dosiahli čo najkvalitnejší výsledok.

Odstraňovanie fľakov

Počas našich dlhoročným skúseností v Devínskej Novej Vsi sme nazbierali nespočetné skúsenosti v oblasti odstraňovania škvŕn. Našim prístupom dosahujeme úžasné výsledky. Existuje niečo okolo 100 typov škvŕn. Niečo okolo 90% dokážeme odstrániť úplne, alebo výrazne ich zmierniť, aby Vás neobťažovali. Možno práve preto nás zákazníci považujú za najlepších.

Ničenie roztočov

Dobre rozumieme, aké výrazné alergény sú roztoče pre celú rodinu. Ako nepríjemne ovplyvňujú alergie a astma naše životy. V dôsledku toho používame len vysoko koncentrované čistiace prostriedky, ktoré už prirodzene zničia roztoče. Zároveň však musia byť ekologické bez formaldehydov, chlóru a fosfátov.

Dezodorácia alebo rozvoňanie

Domáce zvieratá sa stále častejšie stávajú súčasťou našich domovov. A asi každý si dokáže predstaviť, ako vyzerajú sedačky a koberce, ak máte mačku alebo psa. V Topservis Devínska Nová Vec máme bohaté skúseností s odstraňovaním zvieracích pachov z čalúnenia. Ale samozrejme dokážeme vyčistiť a odstrániť aj iný zápach zo sedačiek a kobercov. Napríklad zapáchajúcu sedačku od potu alebo matrac od moču, alebo celé spektrum iných zápachov.

Podľa našich skúseností zápach tvoria mikroorganizmy a nahromadené znečistenie. Odstránením nielen voľného znečistenia, ale aj zažraného, sa úplne zbavíte zápachu a získate krásnu vôňu.