tepovanie

Tepovanie v Záhorskej Bystrici

Vo svetle znečistení všade okolo nás si spravíme škvrnu pomerne rýchlo. Preto nám hrá do kariet, že technológie rastú ohromným tempom. Vďaka moderným spôsobom čistenia dokáže tepovať v Záhorskej Bystrici vo veľmi vysokej kvalite. Hĺbkové tepovanie vodnými extraktormi Kärcher a vysoko účinnými čističmi, robíme skoro zázraky.

Extrakčné vodné tepovanie v skratke

Nehľadajte v tejto technológií nič zložitého. Celý proces čistenia zabezpečujeme priemyselným tepovačom. S ním nastreľujeme horúci vodný roztok pod tlakom na znečistené koberce či sedačku. Horúca voda v súčinnosti s profesionálnym pracím práškom, nastreľovaná pod tlak pri profesionálnom tepovaní zabezpečuje rozpustenie špiny. Uvoľnené znečistenie potom vysávame spolu s vodou výkonnými turbínami. Týmto spôsobom vytepované čalúnenie získava pôvodný vzhľad a sviežu farbu. Tepovanie Vám zabezpečíme po celej Záhorskej Bystrici.

Priebeh extrakčného tepovania

Najefektívnejší spôsob hĺbkového tepovania si predstavte asi takto:

1. Na samo začiatku zmiešame vodu s extra silným pracím práškom. K svojej práci používame len čistidlá bez agresívnym látok, vhodných do biologických čističiek.
2. Vzniknutý roztok nastreľujeme pod vysokým tlakom na znečistené miesta koberca prípadne sedačky.
3. Počas tohto procesu nanášame aj špeciálne čistidlá, ktoré uvoľňujú aj extra odolné znečistenie. Takto rozpúšťame hlavne mastnotu a škvrny od vína, pier, krv atď.
4. V záverečnom kroku povysávame tepované čalúnenie, aby sme tam nechali do 10% vlhkosti. Takáto miera vlhkosti vyschne do pár hodín.

Týmto spôsobom Vám dokážeme vytepovať ako sedačky a koberce, tak rôzne pohovky, matrace, stoličky, autá, kreslá atď.

Výhody tepovania

Výhod oproti ostatným spôsobom čistenia Vám vieme vymenovať nespočetne. Tu sa však zameriame na tie najnákladnejšie a najdôležitejšie :

1. Nikdy nedosiahnete také profesionálne výsledky ani pri tepovaní na sucho a ani keď si vytepujete sami.
2. Na konci hĺbkového tepovania používame len čistú vodu, pretože profesionálne koncentráty práškov dávame v prvej fáze. Preto si takýto spôsob tepovania môžu objednať ako alergici, tak aj astmatici v Záhorskej Bystrici.
3. Zároveň čistiace prostriedky neobsahujú agresívne chemikálie. Tieto sú vhodné ako pre deti, domáce zvieratá, tak nimi nezaťažujete životné prostredie.
4. Tepovaním dokážeme látku sedačky tak koberec osviežiť od koreňa vlákna. Preto zanecháme nábytok pekný, svieži, bez škvŕn a zanesených mastnôt.