tepovanie

Tepovanie vo Vrakuni

Sedačka a koberce patria k nábytku, ktorý dominuje obývacej izbe alebo kancelárií, preto musia budiť pozitívny dojem. Je nevyhnutné, ak sa chcete v priestore cítiť dobre, aby ste si ho udržiavali v čo najväčšej čistote. Krásnou sedačkou v kombinácií s kobercom dokážete výrazne pozdvihnúť štýl celej miestnosti, ale zároveň si môžete pokaziť celý prvý dojem, ak dovolíte, aby boli znečistené. Zažratá špina a fľaky sú často problém, s ktorým sa len ťažko budete doma pasovať. Preto, ak chcete mať sedačku čistú a bez škvŕn, neváhajte nás kontaktovať ako profesionálov na hĺbkové tepovanie v Bratislave. My radi zabezpečíme, aby Vaše čalúnenie znova žiarilo čistotou a štýlom.

Hĺbkovým tepovaním pohovky či behúňa vo Vrakuni nezvýrazníme len štýl a charakter Vášho domova. Samozrejme vzhľad uvidíte na prvom mieste, ale na tomto mieste musíme zdôrazniť aj výrazný vplyv na zlepšenie celého životného priestoru. Určite ste počuli o negatívnom vplyve roztočov, prachu, znečistenia a batérií na naše zdravie. Všetko toto hĺbkovým tepovaním a profesionálnym čistením sedačiek odstránime.

Tepovaním predlžujeme životnosť čalúnenia

Podľa našich skúseností si neudržíte špinavú a málo ošetrovanú sedačku tak dlho, ako keby ste jej venovali pravidelnú starostlivosť. Je to preto, lebo častice znečistenia pôsobia na vlákno čalúnenia ako abrazívum. Postupným otieraním, ako bežne sedíte na sedačke, abrazíva ošúchavajú a opotrebovávajú jednotlivé vlákna sedačky či koberca a nezvratne ich poškodzujú. Ak Vám ale záleží na vašej sedačke či koberci, nemalo by Vám stačiť iba bežné čistenie. Aby ste totižto výrazne predĺžili životnosť Vášho nábytku, potrebujete kvalitné tepovanie Vrakuňa a odstránenie všetkého znečistenia.

Pri našej práci v využívame len tie najkvalitnejšie čistiace prostriedky a profesionálne stroje. Jednoducho našou prácou dokážeme odstrániť obrovské množstvo aj hlboko zanesenej nečistoty, zažraté fľaky a mastnotu. Často sa môžete stretnúť firmami sústrediacimi sa na nízke ceny, ako alternatívu ku kvalitnému hĺbkovému tepovaniu. Takéto firmy nielenže nedokážu dostatočne vyčistiť vaše čalúnenie, ale dokonca môžu poškodiť štruktúru čisteného nábytku.

Uprednostňujeme kvalitu

Pri našej práci máme vždy stanovené tie najvyššie štandardy, takže okrem tých najmodernejších postupov používame aj extra účinné čistidlá. Sme veľmi prísny na čistiace prostriedky. Vždy musia perfektne vyčistiť a zároveň musia byť šetrné pre naše zdravie. Nikdy nesmú obsahovať formaldehydy, chlór a fosfáty.

Sme si dobre vedomí, že špinavá sedačka a koberec predstavujú potencionálne zdravotné riziko. V usadenom znečistení sa postupne usádzajú roztoče, baktérie a a ostatné alergény. Tieto výrazne vplývajú na ovzdušie okolo nás a následne na naše zdravie. Alergici preto viacej trpia v prostredí so špinavým nábytkom.

Pravidelným profesionálnym hĺbkovým tepovaním Bratislava od našej firmy Topservis si zaistíte zdravšie a príjemnejšie prostredie pre život. Udržíme špinu na uzde.

Okrem veľmi kvalitnej práce, ktorá Vás určite poteší, Vám poskytneme aj vynikajúcu úroveň starostlivosti. Sme veľmi ochotní, ústretoví a flexibilní ohľadne našich stretnutí vo Vrakuni a vysvetlenia postupu práce.