čistenie kresla porovnanie

Tepovanie v Rusovciach

Aby ste zachovali pekný vzhľad Vašej sedačky alebo koberca, nie je ľahká úloha a preto sme tu my v Topservis, aby sme Vám pomohli. Hĺbkové tepovanie gauča a behúňa v Rusovciach by ste nikdy nemali zanedbávať. Pretože všetko okolo nás, od domácich zvierat až po deti zanecháva na čalúnenom nábytku znečistenie, fľaky, prach a baktérie. Pri tom tu nehovoríme len o peknom vzhľade a žiarivých farbách na Vašom gauči, ale aj o vplyve na Vaše zdravie. Radšej budete radi tráviť čas v obývačke, kde máte čistý a hygienický čalúnený nábytok, ako v špinavom prostredí! V Topservis sa už od roku 2006 špecializujeme na kompletné upratovacie služby, aby sme Vám pomohli udržať atraktívnu, čistú a sviežo voňajúcu, hygienickú domácnosť.

V rámci našich upratovacích služieb najradšej robíme práve hĺbkové tepovanie čalúneného nábytku.

Tepovanie najvyššej kvality v Rusovciach

Počas celej doby nášho pôsobenia v Rusovciach sledujeme vývoj najmodernejších metód čistenia vo svete a neustále sa zlepšujeme. Pri tepovaní sledujeme nielen perfektný výsledok, ale aj predĺženie životnosti vášho nábytku a jeho ošetrenie. Pretože ošetrenie proti budúcim škvrnám nielen predĺži životnosť Vášho nábytku, ale v budúcnosti ho budeme oveľa ľahšie vedieť vyčistiť.

Znečistený čalúnený nábytok často býva príčinou zdravotných problémov a pôsobí na znehodnotenie ovzdušia v domácnosti. Zanedbaná znečistená sedačka totiž môže byť zdrojom choroboplodných zárodkov, peľu, prachu, plesne, vyliatych zvyškov potravín a najrôznejších škvŕn. Žiaden s týchto zdrojov znečistenia nie je pre nás V Topservis problémov. Úspešne sa dokážeme popasovať až z 90% najrôznejších typov fľakov. Vždy Vám radi pomôžeme a poradíme.

Používame extra účinné čistiace prostriedky

V Topservis využívame len profesionálnu techniku a najúčinnejšie čistiace prípravky na trhu. Počas našej dlhoročnej praxe sme sa stali odborníkmi na odstraňovanie fľakov, roztočov a zápachu. Zároveň sme vďaka našim odborným znalostiam nazbierali dlhý zoznam spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú pri pravidelnom hĺbkovom tepovaní čalúneného nábytku, matracov, auta, kobercov, stoličiek a kresiel po celej Bratislave.

Na trhu si dokážete zohnať celú škálu typov materiálov, z ktorých môžu byť sedačky a koberce vyrobené. Nie všetky druhy materiálov môžete čistiť rovnakým spôsobom, pretože každý materiál môže mať iné vlastnosti. Preto si vyberte firmu ako je Topservis s dlhoročnou špecializáciou, v ktorej máme dostatočné skúsenosti, aby sme zvládli vyčistiť najrôznejšie typy materiálov.

Prečo by ste si mali vybrať nás?

Sme spoločnosť, ktorá pri hĺbkovom tepovaní Rusovce využíva len najmodernejšie vybavenie a najvýkonnejšie čistidlá a prípravky. Zároveň sme ale zameraní na netoxické a ekologické prípravky, ktoré sú šetrné k nášmu zdraviu. Tiež celý náš personál má bohaté skúsenosti a prax, preto nám ide práca od ruky a čistenie nikdy nenaťahujeme. Sme šikovní, zodpovední, ochotní, flexibilní, vždy pripravení Vám pomôcť a zbehlí v najnovších trendoch a technológiách.

Naše tepovanie sedačiek Bratislava môžete využiť kedykoľvek! Po dohode pracujeme počas celého týždňa. Zároveň Vám dokážeme zabezpečiť hĺbkové tepovanie v Rusovciach aj ako súčasť kompletného upratovania. Pre bližšie info, alebo prípadné otázky a rady nás neváhajte kontaktovať na 090843079. Prípadne mailom topservis@topservis.sk