Spravte si poriadok v kuchyni podľa profesionálov obrázok

Priestor okolo kuchyne snáď najviac vyhľadávame zo všetkých miestností v dome a práve preto ho mávame najviac znečistený a musíme mu venovať našu špeciálnu pozornosť. Odznaky ktorými si zašpiníme používanú kuchyňu, si predstavte ako fľaky od zapečenej mastnoty či potravín. V kútoch neraz narazíme na odkotúľané zrniečka potravín, v poličkách a odkladacích priestoroch máme vytvorené nejasné povlaky. A všetkému tomu vévodí zanesená mastnota. Nikdy nezabúdajte, že ako kuchyňe využívame, prebežne ju stále zanášame znečistením a touto špinou si neraz základáme na nejaký zdravotný problém. Preto aj keď kuchyňu zaslúžene pretriete po každej príprave pokrmu, pár krát do roka by ste jej mali venovať komplexné čistenie v rámci väčšieho upratovania. Vo firme Topservis s týmto procesom máme viac ako desaťročné skúsenosti, preto Vám môžeme fundovane poradiť.

Využívajte novú generáciu čistidiel

V reklamách určite pozorujete plno stopercentných rád a na billboardov si na pozriete tety so zázračným čistiacim prostriedkom v ruke. Pravdu ale neobídete, jednoducho potrebujete kúpiť množstvo všeliakých čistidiel, aby ste narazili na tých pár, ktoré Vám naozaj pomôžu. Nejaké upratovacie prostriedky potrebujete na zapečenú mastnotu, iné na všakovaké podlahy či na odstraňovanie škvŕn. Aj keď už ale narazíte na prostriedok, s ktorým ste spokojný, vynárí sa na Vás nová otázka či ste nekúpili až príliš agresívny prostriedok a či nezanechá nepríjemnú stopu na Vašom zdraví. Preto nikdy neváhajte nás kontaktovať ako odbornú firmu Topservis, v ktorej Vám s touto otázkou vždy radi poradíme. Pri upratovaní kuchyne, alebo aj celej domácnosti môžete totižto používať novú generáciu čistiacich prostriedkov, ktorými si vynikajúco poradíte aj s odolným znečistením. No zároveň ich môžete použiť do biologických čističiek a to bez zbytočných chemikálií.

Máte aj inú variantu čistenia

Parné čistenie je niečo, na čo sa môžete naozaj spoľahnúť. Ak máte kvalitný parný čistiť, môžete sa naňho naozaj spoľahnúť ako na nenahraditeľného pomocníka pre celú domácnosť. Celý princíp funguje na úplne jednoduchom efekte. Cez trysku von z parného prístroja pod veľkým tlakom uvolňujete paru. Pričom túto paru vytláčate pod silným tlakom. V takej sile potom parou prenikáte aj na nedostupné miesta. Čistiacou a dezinfekčnou schopnosťou pary odstraňujete mastnoty ako aj nebezpečné mikroorganizmy. Pri použití parného čističa sa nemusíte báť ako kuchynskej linky, tak ani naozaj namáhaných spotrebičov ako digestor, fritézy či trúby. Veľmi efektívne odstránite aj znečistenie zo špár medzi kachličkami a iných zákutí. Upratovanie v Bratislave nespravíte nikdy kompletne bez parného čističa.

Výhody parného čistenia nemôžeme poprieť, nielenže čistíte bez drahých čistiacich prostriedkov, ale zároveň šetríte svoje životné prostredie a aj svoje zdravie. Ak sa Vám tento spôsob čistenia pozdáva a nemáte dostatok času, firma Topservis Vám s tým rada pomôže.