Upratovanie Bratislava obrázok

Potrebujete pomoc s upratovaním, čistením či hĺbkovým tepovaním? Nezostáva Vám príliš veľa času, prípadne aj keby čas bol, nemáte chuť, chcete si oddýchnuť či stráviť voľný čas s rodinou? V tom prípade sa Vám ponúka riešenie v podobe využitia služieb upratovacej spoločnosti Topservis so sídlo v Ružinove. Svoje služby s oblasti čistiacich prác, hĺbkového tepovania a upratovania v Bratislave ponúkame už od roku 2006. Využitím našich služieb získate niekoľko výhod ako napríklad časovú flexibilitu a profesionálne riešenia. Dokážeme sa presne prispôsobiť vašim časovým požiadavkám počas celého týždňa, všetko závisí iba od spoločnej dohody. Ponúkame spoľahlivosť, ústretovosť a bohaté skúsenosti nadobudnuté počas našej existencie.  Dobre mierená rada neraz uľahčí od namáhavej driny, ktorá by Vás čakala bez takejto informácie. Je rozdiel či sa danej činnosti venujete profesionálne na dennej báze, alebo iba upratujete na pravidelnej báze svoju domácnosť.

Komplexné upratovanie

Komplexné alebo do hĺbky robené čistenie sa nerobieva na pravidelnej báze, ale malo by sa robiť aspoň 2x do roka. Pri bežnom pravidelnom upratovaní sa zotiera znečistenie poväčšinou iba z miest najviac namáhaných a používaných, zatiaľ čo pri generálnom upratovaní sa zameriavame aj na také činnosti ako poumývať obloky, povytierať špinu a prach aj z ťažko prístupných miest či venovať poriadnu pozornosť vodnému kameňu v sprchovom kúte. Presne toto je príležitosť aj na hĺbkové tepovanie sedacej súpravy, behúňa, matracov či jedálenských stoličiek.

Umývanie okien

Umývanie okien nepatrí medzi činnosti, ktorým by sa mal človek venovať na pravidelnej báze. Umývanie okien robíme v upratovacej firme Topservis Bratislava buď ako súčasť komplexného upratovania bytu či domu, alebo sa tejto činnosti venujeme ako samostatnej zákazke., ktorú si môžete objednať.
Pod umývaním okien si netreba predstavovať iba obojstranné poumývanie sklených tabúľ. V rámci umývania okien budú umyté aj kľučky, rámy, parapety, vonkajšie a vnútorné žalúzie. Vynechanie niektorej s týchto činností môže pri prvom daždi spôsobiť opätovné znečistenie obloku. Ideálnym stavom je ak sa okná umývajú 2x do roka a to na jar a na jeseň. Ak sa však domácnosť nachádza v prašnom prostredí uprostred výstavby, prípadne niekde pri poli, doporučuje sa frekvenciu čistenia zvýšiť . Nevhodným počasím na umývanie okien sú vysoké teploty, alebo mesiace s mrazivým počasím.

Pod generálnym upratovaním si môžete predstaviť činnosti:

•    Poutieranie prachu zo všetkých povrchov, podlahy, svietidlá, obrazy, dvere, radiátory
•    Poumývanie okien, žalúzií, rámov a parapet
•    Vydrhnutie WC, kúpeľne, odstránenie vodného kameňa
•    Poumývanie a odmastenie kuchyne, kuchynskej linky, spolu so zariadením
•    Poumývanie a vyleštenie podláh v celej domácnosti
•    Poumývanie a vyleštenie nábytku a sklených povrchov
•    Súvisiace služby: hĺbkové tepovanie gauča, kobercov, matracov, ostatného čalúnenia prípadne vyčistenie koženej sedačky

Použité čistiace prostriedky

Na každú zákazku si prinášame profesionálne čistiace prípravky, vhodné do biologických čističiek, pre alergikov a ľudí citlivých na chemické látky. Zároveň sa však jedná o prostriedky s vysokým čistiacim efektom a so schopnosťou zanechávať vyčistený povrch ošetrený proti následnému hĺbkovému usádzanie špiny a znečistenia. Žiaden s týchto prípravkov neobsahuje agresívne látky ako chlór, fosfáty a formaldehydy.

Upratovanie v Bratislave nemusí byť problém, ak zavoláte Topservis