profesionálna dezodorácia

Doprajte svojej sedačke či kobercu prevoňanie

Určite si všimnete, že čím viac čalúnenie znečistíte, tým viac zapácha. Vtedy cítite hlavne hlavne nanesený pot, mastnotu z hlavy a vlasov a v úzadí môžete cítiť aj zápachy ostatných typov zažraného znečistenia. V prvo rade si to Uvedomíte o to viac, čím viac po tepovaní čalúnená sedačka príjemne vonia a zanecháva vo Vás príjemný pocit čistoty.

Nakoniec po vytepovaní zanechávame seačku príjemne voňajúcu s prirodzeným čistým vzhľadom. Ale dovtedy počas tepovania vždy na povrch nanášame špeciálny dezodorant. Kedy prostriedok aplikujeme buď priamo na čistený povrch, alebo ho tiež primiešame do tepovacieho roztoku s pridaním profesionálnych práškov. Zároveň vodnou extrakciou znečistenia zároveň končíme s vyčistenýn povrchom krásne voňavým.

Pprofesionálneho výsledku dosahujeme používaním tých najkvalitnejších dezodorantov, ktoré sú zárukou dlhotrvajúcej vône. Na čalúnení vytvárame vlastne prirodzenú vôňu čistoty. Túto dosahujeme zháňaním špecifických profesionálnych dezodorantov na tkaniny, textílie a koberce.

Účelové odstraňujem špecifické zápachy

Niekedy na rozdiel od bežných situácií, kedy je naším cieľom iba krásne voňavá sedačka či koberec, ale musíme riežiť aj špecifický zápach, ktorý má jasne daný zdroj. Typický zápach, ktorý často odstraňujeme, sú pachy po domácich miláčikoch, nasiaknuté zbytky potravín, zápach moči a teľných tekutín.  V niektrých prípadoch sa stretávame so zápachmi z najrôznejších organických zdrojov a cigariet. Ale stretneme sa so situáciami, kedy odstraňujeme zápach po nekvalitne odvedenom tepovaní kobercov a následnom zatuchnutí.

Väčšinou vo všetkých takýchto situáciách pozorujeme rovnakého menovateľa, spôsobujú ich baktérie, žijúce a prosperujúce v takto vzniknutom prostredí. Považujeme ich za nahlavnejší zdroj zápachu, hlavne ak sa premnožia. Preto hĺbkovým tepovaním zabezpečujeme nielen prevoňanie, ale aj odstráňujeme baktérie a zdroj ich života, teda znečistenie.

V Topservis máme s touto oblasťou dlhoročné skúsenosti a na profesionálnej úrovni sa tomuto problému venujeme veľmi intenzívne. Používame výhradne profesionálnu techniku a tie najúčinnejšie čistiace prostriedky bez formaldehydov, flóru a fosfátov. Iba kombináciou skúseností a profesionálnej techniky zaručíme dôkladné odstránenie znečistenia, zápachu baktérií a roztočov. Používame čistiace prostriedky s najvyššou kvalitou s ekologickým rázom. Požadujeme šetrnosť nielen k nášmu okoliu ale aj k nášmu zdraviu.