Je  ▪   ▪  Túto stránku videlo ľudí.

Tepovanie sedačiek Bratislava


       Špecializáciou našej firmy Topservis je predovšetkým hĺbkové čistenie sedačiek ako čalúnených tak aj kožených. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti pretavujeme do profesionálneho prístupu k extrakčnej metóde tepovania pohoviek, sedačiek a postelí.

Pri tejto činnosti pointou nie je iba dôkladné odstránenie znečistenia spôsobeného potom alebo bežným používaním, ale aj regenerácia vlákien a materiálu. Následne pohovka vyzerá znova ako nová. Túto činnosť robíme priamo u zákazníka . Takýmto pravidelne opakovaným hĺbkovým tepovaním dosiahneme čisté, hygienické prostredie bez roztočov a zároveň znásobíme život čalúnenému či koženému nábytku. Naším odporučením je praktikovanie hĺbkového tepovania dvakrát ročne výrazne namáhaných materiálov a raz ročne bežne používaných sedacích súprav.

Čistenie kožených súprav


       Denno-denne je kožený nábytok vystavovaný obrovskému namáhaniu. Na kožu pôsobia vonkajšie faktory (prach, slnečné žiarenie, špina), na základe čoho postupne časom dochádza ku vzhľadovým a mechanickým poškodeniam (fľaky a poškrabania). Nesprávnym používaním a zanedbávaním ošetrovania stráca koža svoje prednosti, elastickosť, práska, znehodnocuje sa jej štruktúra, mení farbu a tvar. Preto neoddeliteľnou súčasťou vlastnenia takejto sedačky by malo byť pravidelné čistenie a impregnácia. Odporúčame raz až dvakrát ročne.

www.topservis-bratislava.sk


Späť
  ▪   O NÁS  ▪   TEPOVANIE SEDAČIEK  ▪   TEPOVANIE KOBERCOV  ▪   ČISTENIE KOŽE  ▪   CENNÍK  ▪   KONTAKT  ▪  
designed and powered by mysterysound.sk © copyright 2013